§1. O FIRMIE

Właścicielem i operatorem sklepu internetowego „Liliowo mi”, działającym pod adresem liliowomi.pl jest firma Face UP! Agata Kaczuba-Jasiówka z siedzibą w Warszawie przy ulicy Skarbka z Gór 144A/7, o numerze REGON: 146548578 oraz numerze NIP: 973-062-61-59, zwanym dalej Sklepem.

Dane kontaktowe Sklepu Liliowo mi:

Telefony kontaktowe: 609529192

Adres e-mail: liliowo_mi@op.pl

Dane do wpłat:

"Face UP! Agata Kaczuba-Jasiówka”
ul.Skarbka z gór 144A/7
03-287 Warszawa
Alior Bank: 24 2490 0005 0000 4530 7383 7796

 

§2. OFERTA

 1. Ofertą sklepu są produkty tekstylne dla niemowląt i małych dzieci oraz dodatki do łóżeczka dziecięcego.
 2. Witryna prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet poprzez stronę liliowomi.pl oraz serwis allegro.pl (nazwa użytkownika: liliowo_mi)
 3. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie jest wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia oraz akceptacja niniejszego Regulaminu Sklepu.
 4. Klientem jest osoba fizyczna, osoba prawna lub inny podmiot, który/-a lub wypełniła formularz i złożył/a zamówienie na stronie liliowomi.pl lub wypełnił/-a formularz rejestracyjny. Nabywcą za pośrednictwem sieci Internet poprzez stronę liliowomi.pl towarów oferowanych w Sklepie może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna.

 

§3. PODUKTY I CENY

 1. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sklepu są fabrycznie nowe, objęte rękojmią na wady ukryte i gwarancją (w przypadku produktów objętych gwarancją producenta). Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ). W przypadku gdy stroną umowy sprzedaży nie jest konsument, odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi w zakresie dotyczącym konsumenta jest wyłączona.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży towaru/ów w dowolnym momencie. W razie wycofania produktów po złożeniu zamówienia przez Klienta, Sklep dołoży wszelkich starań, aby poinformować Klienta o możliwości zmiany w zamówieniu na produkty aktualnie dostępne, a w razie nie wyrażenia zgody przez Klienta na zrealizowanie zamówienia zastępczego, pierwotnie zawarta umowa nie dochodzi do skutku. Sklep zobowiązany jest wówczas zwrócić otrzymane od Klienta przedpłaty bez zbędnej zwłoki.
 3. W przypadku wycofania ze sprzedaży towarów, w razie niemożności skontaktowania się z Klientem po złożeniu przez niego zamówienia, Sklep nie podejmie realizacji zamówienia, a otrzymane przedpłaty zwróci Klientowi bezzwłocznie.
 4. Zdjęcia i wizerunki wyrobów prezentowane w Sklepie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacją handlową o wyrobach w rozumieniu Ustawy z dnia 28 listopada 2003r. (Dz.U. Nr 229 poz. 2274) i mogą nieznacznie różnić się od wyglądu rzeczywistego. Informacja o towarach zamieszczona na stronach www nie oznacza, że towary są dostępne w magazynie.
 5. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie są wyrażone w PLN (złotych polskich) i zawierają podatek VAT.
 6. Cena towaru jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.
 7. Ewentualne zmiany cen produktów w ofercie Sklepu nie dotyczą zamówień przyjętych przez Sklep do realizacji.
 8. Ceny towarów nie uwzględniają kosztów przesyłki, które są ujęte w punkcie §6.1 niniejszego regulaminu.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzenia czasowej obniżki cen wybranych towarów w ograniczonej liczbie (do wyczerpania zapasów) w ramach ich promocji lub wyprzedaży.
 10. Promocje, obniżki i bonusy w Sklepie nie łączą się ze sobą.

 

§4. ZAMÓWIENIA

 1. Podstawowym warunkiem dokonania zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia.
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu korzystając z witryny internetowej liliowomi.pl. Za wyłączeniem przerw technicznych, o których Klient będzie poinformowany na stronie Sklepu.
 3. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje potwierdzenie zamówienia drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne, klient otrzymuje potwierdzenie drogą elektroniczną w ciągu 24 godzin w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu wolnym.
 4. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego do momentu podania danych prawidłowych pozwalających na wysyłkę i finalizację zamówienia
 5. Zamówienia są składane w sklepie internetowym liliowomi.pl
 6. Do czasu realizacji zamówienia Klient powinien doliczyć czas dostawy, realizowany przez wybranego przez Klienta operatora.
 7. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w standardowym czasie z przyczyn niezależnych od Sklepu, Klient otrzyma stosowane powiadomienie.
 8. W przypadku niedostępności części towarów zawartych w zamówieniu Sklep skontaktuje się z Klientem w celu podjęcia decyzji o: częściowej realizacji, wydłużeniu czasu oczekiwania lub anulowaniu całości zamówienia.

 

§5. PROCEDURA ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

 1. Klient składa zamówienie w Sklepie.
 2. Sklep weryfikuje poprawność zamówienia i wysyła Klientowi na podany adres mail informację o złożeniu zamówienia z kwotą do zapłaty (uwzględnia wybrany przez klienta transport).
 3. W momencie potwierdzenia wpływu środków na konto Sklepu Klient otrzymuje na pocztę elektroniczną informację o przyjęciu przez Sklep zamówienia do realizacji. Zakupiony towar wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie firmy. W wyjątkowych sytuacjach czas wysyłki może ulec wydłużeniu.
 4. Do każdego zamówienia klient otrzymuje dowód zakupu
 5. Zmiany w wysyłce, rezygnacje z zamówienia po wniesieniu opłat możliwe są poprzez kontakt z operatorem serwisu pod numerem 609-52-91-92 lub sposoby kontaktu podane w §1 nieniejszego regulaminu.
 6. Sklep liliowomi.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, które zawiera niekompletne dane: niepoprawny adres wysyłkowy, brak adresu mail, niezbędny do zrealizowania zamówienia, brak numeru telefonu kontaktowego niezbędnego dla kuriera.
 7. Zamówienia, które nie zostaną opłacone w terminie 14 dni roboczych od dnia ich złożenia będą uznawane za nieaktualne i nie będą realizowane, chyba że w drodze indywidualnych ustaleń pomiędzy Klientem a Sklepem strony postanowią inaczej.

 

§6. WARUNKI DOSTAWY TOWARU i KOSZTY DOSTAWY

 1. Na terenie Polski towar wysyłany jest za pomocą firmy świadczącej usługi przewozowe DPD lub za pośrednictwem Poczty polskiej według cennika ustalonego dla sklepu liliowomi.pl
 2. O wyborze usługodawcy spośród dostępnych w sklepie liliowomi.pl odpowiedzialnego za przewóz towaru decyduje strona zamawiająca.
 3. Termin dostarczenia towaru do odbiorcy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD z reguły nie przekracza 48 godzin, jeżeli występują okoliczności mogące spowodować opóźnienie (np: błędne lub niepełne dane klienta, brak wpłaty, brak towaru) termin jest ustalany indywidualnie.

       4.Sklep informuje, że w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy towaru do kwoty zakupów doliczane będą dodatkowe koszty związane z określonym sposobem dostawy.

 

 §7. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Podając swoje dane osobowe, Nabywca dobrowolnie wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówień. Dane przetwarzane są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, określonych w ustawie. Osoby zainteresowane mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizacji oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania w dowolnym momencie. Sklep nie udostępnia żadnych danych osobowych swoich Klientów (w tym także danych adresowych i adresów mail), w celach nie związanych z realizacją zamówień.

 

§8. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja zamówienia wymaga podania adresu dostawy i danych kontaktowych. Dane te, również wtedy gdy dokonana zostanie pełna rejestracja, wykorzystywanie są wyłącznie dla celów realizacji zamówień i nie będą przekazywane osobom trzecim. Wyjątkiem może być wpisanie numeru telefonu klienta na list przewozowy paczki kurierskiej - w celu sprawniejszego doręczenia.

  

 §9. FORMY PŁATNOŚCI

Sklep akceptuje następujące formy płatności:

 1. Płatność elektroniczna obsługiwaną przez PayU
 2. Płatność przelewem na rachunek bankowy

 

§10. ZWROTY I REKLAMACJE

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru przez zamawiającego, lub od dnia odbioru osobistego zamówionego towaru. W ślad za złożeniem oświadczenia o odstąpieniu Klient obowiązany jest zwrócić zakupiony towar, nie później niż w terminie 14 dni. Zwracany towar powinien wrócić do siedziby sklepu w stanie, w jakim został zakupiony lub wskazującym na jego wykorzystanie w stopniu, który pozwalał na stwierdzenie jego wadliwości lub na podjęcie decyzji i zwrocie bez podania przyczyny, wraz z dowodem zakupu.
 2. Zawiadomienie o zwrocie towaru/ów lub reklamacji należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail podany w poragrafie 1 niniejszego regulaminu lub telefonicznie pod numerem telefonu 609-52-91-92.
 3. Zgłaszając reklamację należy podać imię i nazwisko Klienta, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji.
 4. Zwracany bądź reklamowany towar powinien być wysłany wyłącznie na adres „Face UP! Agata Kaczuba-Jasiówka” ul. Skarbka z Gór 144A/7 03-287 Warszawa
 5. Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi bezzwłocznie po otrzymaniu zwrotu towaru na wskazane przez Klienta konto bankowe.

 

§11. PRAWA AUTORSKIE

Cała zawartość witryny internetowej liliowomi.pl (zdjęcia, fotografie, opracowania graficzne, ekspozycje, publikacje, teksty) jest przedmiotem ochrony prawa autorskiego. Publikowane treści stanowią utwór w rozumieniu przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie i rozpowszechnianie takich materiałów bez uprzedniej zgody autora jest zabronione pod rygorem poniesienia odpowiedzialności cywilnej i karnej.

 

§12. WAŻNOŚĆ

Jeżeli którekolwiek postanowienie Regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe postanowienia pozostają w mocy.

 

§13. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w każdym momencie. Informacja o zmianach zostanie w trybie bezzwłocznym przekazana obecnym klientom oraz wszelkim osobom zainteresowanym. Zmiana staje się skuteczna w terminie wskazanym przez liliowomi.pl, który nie może być krótszy niż 7 dni od momentu udostępnienia w liliowomi.pl zmienionego Regulaminu, z zastrzeżeniem, że Transakcje rozpoczęte przed wejściem w życie zmian są prowadzone na zasadach dotychczasowych.
 2. Sklep wykorzystuje pliki cookies do obserwacji sposobów użytkowania strony liliowomi.pl. Rodzaje plików cookies, z których korzysta Sklep to:
  1. Cookies sesji - działają tylko podczas przeglądania stron serwisu umożliwiając tym samym prawidłowe ich funkcjonowanie,
  2. Cookies trwałych - pozostają na komputerze po odwiedzeniu strony liliowomi.pl
  3. Cookies podmiotów zewnętrznych - umożliwiają dostosowanie wyświetlanej strony do preferencji Klienta.

Klient ma możliwość korzystania ze strony internetowej bez wykorzystywania mechanizmu cookies, ale może to oznaczać, że niektóre funkcje lub usługi Sklepu nie będą działać poprawnie. Jeśli Klient nie wyraża zgody na korzystanie z plików cookies powinien, w dowolnym momencie, zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania.

 1. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy (za zgodą klienta).
 2. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ) oraz przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z 2000r. ,poz.271 z późn. zm.)
 3. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.01.2015r.

 

icon-about

Masz pytania?

icon-about

Koszt i czas

Produkt dodany do ulubionych

Cześć, ta strona używa wymaganych ciasteczek, aby zapewnić poprawne działanie i ciasteczka trackingowe, aby lepiej zrozumieć co Cię interesuje.